Munkatársaink elérhetőségei

Teljes névemail cím
Bakkné Balogh Zsuzsannazsuzsa.bakkne@frakoczi.sulinet.hu
Balog Iréniren.balog@frakoczi.sulinet.hu
Baloghné Gáspár Veronikaveronikagaspar.baloghne@frakoczi.sulinet.hu
Buruczky Ernaerna.burucky@frakoczi.sulinet.hu
Czompa Gyulagyula.czompa@frakoczi.sulinet.hu
Ekéné Abuczki Mariannamarianna.ekene@frakoczi.sulinet.hu
Farkas Simon Brigittabrigitta.simon.farkas@frakoczi.sulinet.hu
Ficzere Noéminoemi.ficzere@frakoczi.sulinet.hu
Gáll Ilonailona.gall@frakoczi.sulinet.hu
Gráff Editedit.graff@frakoczi.sulinet.hu
Hajda Jánosjanoshajda1@frakoczi.sulinet.hu
Gregus Mártamarta.gregus@frakoczi.sulinet.hu
Horváth Nóranora.horvath@frakoczi.sulinet.hu
Kecskeméty Szilviaszilvia.kecskemety@frakoczi.sulinet.hu
Kerekes Viktorviktor.kerekes@frakoczi.sulinet.hu
Kondor Melindamelinda.kondor@frakoczi.sulinet.hu
Kovács Gábornégaborne.kovacs@frakoczi.sulinet.hu
Krájnyák Évaeva.krajnyak@frakoczi.sulinet.hu
Krizsánné Erdős Ágnes Mártaagnes.krizsanne@frakoczi.sulinet.hu
Kun Anitaanita.kun@frakoczi.sulinet.hu
Kuntzer Orsolyaorsolya.kuntzer@frakoczi.sulinet.hu
Ledneczki Renátarenata.ledneczki@frakoczi.sulinet.hu
Leéb Évaeva.leeb@frakoczi.sulinet.hu
Licsájer-Kozma Editedit.licsajer-kozma@frakoczi.sulinet.hu
Maczali Évaeva.maczali@frakoczi.sulinet.hu
Madaras Istvánistvan.madaras@frakoczi.sulinet.hu
Martinecz Katalinkatalin.martinecz@frakoczi.sulinet.hu
Megyesi Dóradora.megyesi@frakoczi.sulinet.hu
Mezei Gáborgabor.mezei@frakoczi.sulinet.hu
Oros Klaudia Nikolettklaudia.oros@frakoczi.sulinet.hu
Péhl Gabriellagabriella.pehl@frakoczi.sulinet.hu
Panyik-Faragó Elviraelvira.panyik-farago@frakoczi.sulinet.hu
Párkányi Juditjudit.parkanyi@frakoczi.sulinet.hu
Pénzes Katalinkatalin.penzes@frakoczi.sulinet.hu
Sárospatakiné Major Mártamarta.sarospatakine@frakoczi.sulinet.hu
Síkfői Ferencferenc.sikfoi@frakoczi.sulinet.hu
Simon Andreaandrea.simon@frakoczi.sulinet.hu
Szabóné Kovács Évaeva.kovacs.szabone@frakoczi.sulinet.hu
Szalai-Ticz Ágnesagnes.szalai-ticz@frakoczi.sulinet.hu
Szentgyörgyi Katalinkatalin.szentgyorgyi@frakoczi.sulinet.hu
Takács Iréniren.takacs@frakoczi.sulinet.hu
Takácsné Mezei Erzsébeterzsebet.mezei.takacsne@frakoczi.sulinet.hu
Tóth-Szigli Beátabeata.szigli-toth@frakoczi.sulinet.hu
Varga Judit Irénjudit.varga@frakoczi.sulinet.hu
Vig Tamástamas.vig@frakoczi.sulinet.hu
Vincze Erzsébeterzsebet.vincze@frakoczi.sulinet.hu
Wágner Magdolnamagdolna.wagner@frakoczi.sulinet.hu
Weinber Gabriellagabriella.weinber@frakoczi.sulinet.hu
Weinberné Kovács Ágnesagnes.weinberne@frakoczi.sulinet.hu
Zsigmond Károlykaroly.zsigmond@frakoczi.sulinet.hu
Gáll Péter Zsoltrendszergazda@frakoczi.sulinet.hu
Kaltenecker Péternépeterne.kaltenecker@frakoczi.sulinet.hu
Firniglné Liptai Orsolyaorsolya.liptai@frakoczi.sulinet.hu
Németh Edinaedina.nemeth@frakoczi.sulinet.hu
Frank Juditjudit.frank@frakoczi.sulinet.hu
Titkárságtitkarsag@frakoczi.sulinet.hu
Székely-Simon Máriamaria.szekely@frakoczi.sulinet.hu
Varga Józsefnéjozsefne.varga@frakoczi.sulinet.hu
Novákné Dengel Gabriellagabriella.dengel@frakoczi.sulinet.hu
Urbán Zoltánzoltan.urban@frakoczi.sulinet.hu
Tandiné Varga Tündetandine.varga.tunde@frakoczi.sulinet.hu
Jakus Ilonailonajakus@frakoczi.sulinet.hu
Babainé Szijártó Katalinbabainekatalin@frakoczi.sulinet.hu
Petróczi Ágnespetrocziagnes@frakoczi.sulinet.hu
Bokodiné Zvolenszky Annabokodineanna@frakoczi.sulinet.hu
Gondos Brigittagondos.brigitta@frakoczi.sulinet.hu
Somfalvi Krisztinasomfalvai.krisztina@frakoczi.sulinet.hu
Dravetzky Katalindravetzky.katalin@frakoczi.sulinet.hu
Bereczné Szebellédi Évabereczne.szebelledi.eva@frakoczi.sulinet.hu
Szilvágyi Milénaszilvagyi.milena@frakoczi.sulinet.hu
Széplakiné Halmai Ritaszeplakinerita@frakoczi.sulinet.hu
Mohay Györgymohaygyorgy@frakoczi.sulinet.hu 
Szàntó Angélaszantoangela@frakoczi.sulinet.hu
Jenei GrétaJenei.Greta@frakoczi.sulinet.hu
Balázs Patríciabalazs.patricia@frakoczi.sulinet.hu

Telefonszámok:

Nagy Iskola(Titkárság): +36304531913

Baglyos épület: +36304526348

Napközi ügyelet: +36304526348

Teams-el kapcsolatos problémával Gáll Péter Rendszergazdához fordulhatnak segítségért az alábbi elérhetőségen:

rendszergazda@frakoczi.sulinet.hu