Munkatársaink elérhetőségei

Teljes névemail cím
Bakkné Balogh Zsuzsannazsuzsa.bakkne@frakoczi.edu.hu
Balog Iréniren.balog@frakoczi.edu.hu
Baloghné Gáspár Veronikaveronikagaspar.baloghne@frakoczi.edu.hu
Buruczky Ernaerna.burucky@frakoczi.edu.hu
Czompa Gyulagyula.czompa@frakoczi.edu.hu
Ekéné Abuczki Mariannamarianna.ekene@frakoczi.edu.hu
Farkas Simon Brigittabrigitta.simon.farkas@frakoczi.edu.hu
Ficzere Noéminoemi.ficzere@frakoczi.edu.hu
Gáll Ilonailona.gall@frakoczi.edu.hu
Gráff Editedit.graff@frakoczi.edu.hu
Gregus Mártamarta.gregus@frakoczi.edu.hu
Horváth Nóranora.horvath@frakoczi.edu.hu
Kecskeméty Szilviaszilvia.kecskemety@frakoczi.edu.hu
Kerekes Viktorviktor.kerekes@frakoczi.edu.hu
Kondor Melindamelinda.kondor@frakoczi.edu.hu
Kovács Gábornégaborne.kovacs@frakoczi.edu.hu
Krájnyák Évaeva.krajnyak@frakoczi.edu.hu
Krizsánné Erdős Ágnes Mártaagnes.krizsanne@frakoczi.edu.hu
Kun Anitaanita.kun@frakoczi.edu.hu
Kuntzer Orsolyaorsolya.kuntzer@frakoczi.edu.hu
Ledneczki Renátarenata.ledneczki@frakoczi.edu.hu
Leéb Évaeva.leeb@frakoczi.edu.hu
Licsájer-Kozma Editedit.licsajer-kozma@frakoczi.edu.hu
Maczali Évaeva.maczali@frakoczi.edu.hu
Madaras Istvánistvan.madaras@frakoczi.edu.hu
Martinecz Katalinkatalin.martinecz@frakoczi.edu.hu
Megyesi Dóradora.megyesi@frakoczi.edu.hu
Mezei Gáborgabor.mezei@frakoczi.edu.hu
Oros Klaudia Nikolettklaudia.oros@frakoczi.edu.hu
Péhl Gabriellagabriella.pehl@frakoczi.edu.hu
Panyik-Faragó Elviraelvira.panyik-farago@frakoczi.edu.hu
Párkányi Juditjudit.parkanyi@frakoczi.edu.hu
Pénzes Katalinkatalin.penzes@frakoczi.edu.hu
Sárospatakiné Major Mártamarta.sarospatakine@frakoczi.edu.hu
Síkfői Ferencferenc.sikfoi@frakoczi.edu.hu
Simon Andreaandrea.simon@frakoczi.edu.hu
Szabóné Kovács Évaeva.kovacs.szabone@frakoczi.edu.hu
Szalai-Ticz Ágnesagnes.szalai-ticz@frakoczi.edu.hu
Szentgyörgyi Katalinkatalin.szentgyorgyi@frakoczi.edu.hu
Takács Iréniren.takacs@frakoczi.edu.hu
Takácsné Mezei Erzsébeterzsebet.mezei.takacsne@frakoczi.edu.hu
Tóth-Szigli Beátabeata.szigli-toth@frakoczi.edu.hu
Varga Judit Irénjudit.varga@frakoczi.edu.hu
Vig Tamástamas.vig@frakoczi.edu.hu
Vincze Erzsébeterzsebet.vincze@frakoczi.edu.hu
Wágner Magdolnamagdolna.wagner@frakoczi.edu.hu
Weinber Gabriellagabriella.weinber@frakoczi.edu.hu
Weinberné Kovács Ágnesagnes.weinberne@frakoczi.edu.hu
Gáll Péter Zsoltrendszergazda@frakoczi.edu.hu
Kaltenecker Péternépeterne.kaltenecker@frakoczi.edu.hu
Firniglné Liptai Orsolyaorsolya.liptai@frakoczi.edu.hu
Németh Edinaedina.nemeth@frakoczi.edu.hu
Frank Juditjudit.frank@frakoczi.edu.hu
Titkárságtitkarsag@frakoczi.edu.hu
Székely-Simon Máriamaria.szekely@frakoczi.edu.hu
Varga Józsefnéjozsefne.varga@frakoczi.edu.hu
Novákné Dengel Gabriellagabriella.dengel@frakoczi.edu.hu
Urbán Zoltánzoltan.urban@frakoczi.edu.hu
Tandiné Varga Tündetandine.varga.tunde@frakoczi.edu.hu
Jakus Ilonailonajakus@frakoczi.edu.hu
Babainé Szijártó Katalinbabainekatalin@frakoczi.edu.hu
Petróczi Ágnespetrocziagnes@frakoczi.edu.hu
Bokodiné Zvolenszky Annabokodineanna@frakoczi.edu.hu
Gondos Brigittagondos.brigitta@frakoczi.edu.hu
Somfalvi Krisztinasomfalvai.krisztina@frakoczi.edu.hu
Dravetzky Katalindravetzky.katalin@frakoczi.edu.hu
Bereczné Szebellédi Évabereczne.szebelledi.eva@frakoczi.edu.hu
Szilvágyi Milénaszilvagyi.milena@frakoczi.edu.hu
Széplakiné Halmai Ritaszeplakinerita@frakoczi.edu.hu
Mohay Györgymohaygyorgy@frakoczi.edu.hu 
Szàntó Angélaszantoangela@frakoczi.edu.hu
Jenei GrétaJenei.Greta@frakoczi.edu.hu
Balázs Patríciabalazs.patricia@frakoczi.edu.hu
Lachne Czanik Zsuzsalachnezsuzsa@frakoczi.edu.hu
Gondos Brigittagondos.brigitta@frakoczi.edu.hu
Somfalvi Krisztinasomfalvai.krisztina@frakoczi.edu.hu
Dravetzky Katalindravetzky.katalin@frakoczi.edu.hu
Bereczné Szebellédi Évabereczne.szebelledi.eva@frakoczi.edu.hu
Szilvágyi Milénaszilvagyi.milena@frakoczi.edu.hu
Bokodiné Zvolenszky Annabokodineanna@frakoczi.edu.hu

Telefonszámok:

Nagy Iskola(Titkárság): +36304531913

Baglyos épület: +36304526348

Napközi ügyelet: +36304526348

Teams-el kapcsolatos problémával Gáll Péter Rendszergazdához fordulhatnak segítségért az alábbi elérhetőségen:

rendszergazda@frakoczi.edu.hu