Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola pedagógusai, alkalmazottai:

 

  Név Munkakör Osztályfőnök Épület Terem száma
1. Babainé Szijártó Katalin gyógypedagógus   R3  
2. Bakkné Balogh Zsuzsanna biológia- és földrajztanár 8.c A 9.
3. Balog Irén magyar tanár      
4. Baloghné Gáspár Veronika tanító, matematika szakkollégium 7.c A 8.
5. Buruczky Erna fejlesztő pedagógus      
6. Czimbalmos Kozma Árpád földrajz-és testnevelő tanár 5.c A 5.
7. Czompa Gyula intézményvezető      
8. Csegeiné Kovács Erzsébet tanító, rajz szakkollégium 2.a R1 21.
9. Ekéné Abuczki Marianna matematika- és informatika tanár      
10. Ficzere Noémi tanító 4.a B 17.
11. Gáll Ilona tanító 4.c B 20.
12. Goral Barbara iskolapszichológus      
13. Gráff Edit gyógypedagógus   R3  
14. Gregus Márta magyar nyelv- és irodalomtanár, könyvtárostanár 8.b A 1.
15. Horváth László Adrián rajztanár      
16. Horváth Nóra matematikatanár 7.b A 3.
17. Humicskó Zsuzsanna tanító 2.c R1 24.
18. Ivanics László testnevelő tanár      
19. Jakus Ilona angoltanár      
20. Kecskeméty Szilvia tanító, angol szakkollégium      
21. Kerekes Viktor angoltanár      
22. Kovács Gáborné tanító 1.c R1 22.
23. Krájnyák Éva tanító, informatika szakkollégium napközis nevelő      
24. Krizsánné Erdős Ágnes tanító, napközis nevelő      
25. Kun Anita tanító 1.d R1 26.
26. Kuntzer Orsolya tanító, gyógypedagógus   R3  
27. Lachné Czanik Zsuzsanna tanító 2.b R1 23.
28. Ledneczki Renáta magyar nyelv- és irodalomtanár 6.c B 13.
29. Leéb Éva tanító 3.c B 16.
30. Licsájer-Kozma Edit magyar-ének szakos tanár, napközis nevelő      
31. Maczali Éva erkölcstan-és történelemtanár 6.a B 11.
32. Madaras István magyar nyelv- és irodalomtanár 5.a A 4.
33. Martinecz Katalin tanító 3.a R1 29.
34. Megyesi Dóra gyógypedagógus   R3  
35. Mezei Gábor tanító, napközis nevelő      
36. Oros Klaudia tanító 1.a R1 28.
37. Panyik-Faragó Elvira tanító, napközis nevelő      
38. Párkányi Judit angoltanár      
39. Péhl Gabriella magyar nyelv- és irodalomtanár 6.d B félemelet 15.
40. Pénzes Katalin ének-zene tanár, napközis nevelő      
41. Sárospatakiné Major Márta matematika- és informatikatanár 7.a A 2.
42. Síkfői Ferenc tanító, testnevelés szakkollégium      
43. Simon Andrea tanító 3.b B 19.
44. Szabóné Kovács Éva tanító 1.b R3 25.
45. Szalai-Ticz Ágnes angoltanár      
46. Székely-Simon Mária fizikatanár      
47. Széplakiné Halmai Rita tanító 4.b B 14.
48. Takács Irén fejlesztő pedagógus      
49. Takácsné Mezei Erzsébet biológia-és testnevelő tanár 5.b A 6.
50. Tóth-Szigli Beáta tanító, napközis nevelő      
51. Varga Józsefné tanár, napközis nevelő      
52. Varga Judit Irén angoltanár      
53. Vig Tamás erkölcstan-és történelemtanár napközis nevelő      
54. Vincze Erzsébet fejlesztő pedagógus, napközis nevelő      
55. Wágner Magdolna fejlesztő pedagógus      
56. Weinber Gabriella angoltanár 6.b B 10.
57. Weinberné Kovács Ágnes kémiatanár 8.a A 7.
58. Zsigmond Károly technika- és informatikatanár      
59. Gáll Péter Zsolt rendszergazda      
60. Kufcsákné Katona Gabriella pedagógiai asszisztens      
61. Kaltenecker Péterné pedagógiai asszisztens      
62. Firniglné Liptai Orsolya gyógypedagógiai asszisztens   R3  
63. Majoros Józsefné iskolatitkár      
64. Szekeres János rendszergazda      
65. Weinber Orsolya iskolatitkár      

 

 

Igazgatói fogadóóra: hétfő 16-17 óráig

 

Közérdekű telefonszámok:

NEVELÉSI TANÁCSADÓ

Dunaharaszti, Temető u. 26.

Tel.: 30/384-5873

GYÁMHIVATAL

Dunaharaszti, Andrássy u. 14.

Tel.: 24/531-340

                                               

ISKOLAORVOS

Dr. Rácz Ildikó

Tel.: 30/682-0981

GYERMEKJÓLÉTI ÉS CSALÁDSEGÍTŐ

SZOLGÁLAT

Dunaharaszti, Andrássy u. 14.

Tel.: 24/531-341

POLGÁRMESTERI HIVATAL

GYERMEKVÉDELEM ÉS GYÁMÜGY

Dunaharaszti, Fő út 152.

Tel: 24/504-425

PEDAGÓGIAI SZASZOGÁLAT

Szigetszentmiklós, Kálvin tér 4/B.

Tel.: 24/366-104

Tel.: 24/887-424

PEST MEGYEI KORMÁNYHIVATAL

Szigetszentmiklósi Járási Hivatal

Tel.: 24/366-104

Szigetszentmiklós, ÁTI-Sziget Ipari Park 1/A

 

Letölthető formátumban