Felzárkóztatás, korrepetálás felső tagozat

 Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
13.00-13.45 Matematika Baloghné Gáspár Veronika

6.terem

Magyar nyelv és irodalom

Péhl Gabriella

15.terem 6.d

Magyar nyelv és irodalom Ledneczki Renáta

13.terem

Angol korrepetálás Szalai-Ticz Ágnes

11. terem

Természetismeret

Takácsné Mezei Erzsébet

9. terem

Angol korrepetálás Párkányi Judit

15. terem

Angol korrepetálás Párkányi Judit

13.terem

  Magyar nyelv és irodalom korrepetálás Madaras István

6.terem

Magyar nyelv és irodalom korrepetálás Péhl Gabriella

15.terem  6. a

14.00-14.45 Matematika korrepetálás

Baloghné Gáspár Veronika

8.terem

Angol korrepetálás Szalai-Ticz Ágnes

5. terem

  Matematika korrepetálás Horváth Nóra

1.terem

Angol korrepetálás Jakus Ilona

1.terem

   
15.00- 15.45       Magyar nyelv és irodalom korrepetálás Gregus Márta

Könyvtár fsz.

 

 

Szakkörök

Alsó tagozat

Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
13.00

13.45

         
14.00-

14.45

    Színjátszó szakkör Ficzere Noémi

külső helyszín

Matematika szakkör Széplakiné Halmai Rita

14.terem

 

   
15.00-15.45     Színjátszó szakkör Ficzere Noémi

külső helyszín

   

 

 

 

Szakkörök

Felső tagozat

Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
13.00- 13.45   Angol szakkör

Jakus Ilona

4.terem

Tanulni jó szakkör Takács Irén

5.terem

Tanulni jó szakkör Baloghné Gáspár Veronika

8.terem

   
14.00-14.45

 

 

 

 

 

 

Rajz szakkör Horváth László

1.terem

 

Média szakkör

Péhl Gabriella

változó

 

 

Informatika szakkör Sárospatakiné Major Márta

7. terem 7. osztály

 

Rajz szakkör Horváth László

1.terem

 

 

Elsősegély szakkör Bakkné Balogh Zsuzsanna 5.terem

 

Informatika szakkör Sárospatakiné Major Márta 7. terem 8. osztály

Robotika szakkör  Sárospatakiné Major Márta 8.terem

 

Fizika szakkör

Székely-Simon Mária

8.terem

 

 

 

 

 

 

15.00

15.45

 

Informatika szakkör Ekéné Abuczki Mariann

7. terem 7. osztály

Rajz szakkör

Horváth László 1.terem

 

    Fizika szakkör

Székely-Simon Mária

8.terem

 

 

 

 

Délutáni foglalkozások

 

Időpont Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
16.00-17.00 Kerámia szakkör

1.terem

       
17.00- 18.00 Tököl Sportegyesület Kick boksz

R1

Morcos Harcosok Klubja Judo

R1

Tököl Sportegyesület Kick boksz

1

Morcos Harcosok Klubja Judo

 R1

Morcos Harcosok Klubja  Judo

R1

18.00-19.00 Tai chi

R1

       
18.00-20.00 Ping-pong

R28

       

 

A felső tagozatban a nevelőtestület elhatározta, hogy felzárkóztató, korrepetáló órákat szervez a második félévre azon diákok számára, akik gyengébben teljesítenek. Ezek a foglalkozások az érintett tanulók részére kötelezőek, és bízunk benne, hogy a gyerekek eredményei javulni fognak.