Szakkör, fakultáció, sportkör, korrepetálás

Felzárkóztató foglalkozások

 

Időpont

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

8.15-

8.45

 

6.b történelem

 

6.b magyar

 

12.00-12.30

 

 

 

6.a magyar

 

13.00

14.00

5.b magyar

7.b magyar

 

 

 

14.00-

14.30

6.a történelem

6.a matamatika

7.a komplex

 

5.b történelem

5.a történelem

6.b matematika

 

14.00-

15.00

7.a magyar

 

 

 

 

14.30-

15.00

 

7.a történelem

 

7.b történelem

 

15.00-

15.30

 

 

 

5.a magyar

 

15.00-

16.00

7.a komplex

7.a komplex

7.b matematika

 

 

 

 

A felső tagozatban a nevelőtestület elhatározta, hogy felzárkóztató, korrepetáló órákat szervez a második félévre azon diákok számára, akik gyengébben teljesítenek. Ezek a foglalkozások az érintett tanulók részére kötelezőek lesznek, és bízunk benne, hogy a gyerekek eredményei javulni fognak.

 

Alsó tagozat

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

13-14

 

 

 

 

 

6. óra

 

 

 

Angol

Simon Andrea

 

 

 

 

 

14-15

 

 

Matematika

 

 

7.óra

 

 

Széplakiné Halmai Rita

 

 

15-16

 

 

Matematika

 

 

8. óra

 

 

Széplakiné Halmai Rita

 

 

9. óra

 

Magyar nyelv és irodalom Mezei Gábor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Felső tagozat

 

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

13-14

Madaras István magyar fakultáció

Jakus Ilona angol szakkör

 

 

 

6. óra

 

 

 

Takácsné Mezei Erzsébet Környezetvédelem

Sárospatakiné Major Márta matematika korrepetálás

 

 

 

 

 

 

14-15

Madaras István magyar korrepetálás

 

 

Korrepetálás matematika 6. Terdik Mihályné

Székely Simon Mária Fizika szakkör

7.óra

 

 

 

Horváth László Adrián rajz szakkör felső tg.

Bakkné Balogh Zsuzsanna Kertészeti szakkör

Horváth László

Terdik Mihályné fizika szakkör

Maczali Éva Történelem

 

rajz szakkör  5.6. oszt

Sárospatakiné Major Márta matematika fakultáció

 

Sárospatakiné Major Márta ECDL

 

Horváth László Adrián rajz szakkör alsó tg.

Sárospatakiné Major Márta matematika fakultáció

 

 

 

 

 

15-16

Madaras István magyar fakultáció

Takácsné Mezei Erzsébet röplabda

Bakkné Balogh Zsuzsanna elsősegély

Takácsné Mezei Erzsébet röplabda

Székely Simon Mária Fizika szakkör

8. óra

Ivanics László kézilabda

Maczali Éva Történelem

Ivanics László kézilabda

 

 

 

 

 

 

Sárospatakiné Major Márta ECDL